#1 Trzy pary które warto śledzić na snapie


W dzisiejszym świecie rozwój mediów społecznościowych wystrzelił w kosmos jak oszalały. Aplikacje takie jak instagram czy snapchat znają prawie wszyscy. W dużych miastach można zaobserwować zjawisko tak zwanej "snapmani" czyli nagrywania, komentowania, polecania wszystkiego co możliwe. Snapchat stał się także miejscem do wzajemnego wsparcia, motywacji, dzielenia się przeżyciami oraz doświadczeniami dnia codziennego. Snapchat ma to do siebie że jest bardzo prosty w obsłudze - nagrywasz, dodajesz i gotowe! Na swoim snapchacie obserwuje swoich znajomych jak i wiele ciekawych osób ze świata fitness jak i świata mody.
Oto moi ulubieńcy: 

 1.Pierwszymi ulubieńcami są Akop i Sylwia Szostak para sportowych freaków, która pokazuje swoje treningi jak i życie codzienne. Akop jest kulturystą oraz zawodnikiem MMA, zajmuje się także rozpisywaniem diet i treningów.  Sylwia jest modelką fitness, w przyszłości chce wystartować w zawodach bikini fitness. Na ich snapie możemy znaleźć porady żywieniowe, przykładowe ćwiczenia ale także prze urocze pieski Mimi i Mateuszka, które po podłożeniu głosu przez Sylwię dają dużo radości. Na youtube możemy znaleźć och treningi oraz wykłady.
Ludzie o wielkich sercach, dają mi ogromną motywacje do działania.

👻 AKOPISYLWIA

Znalezione obrazy dla zapytania AKOP I SYLWIA

Znalezione obrazy dla zapytania AKOP I SYLWIA

2.Drugim snapchatem jaki często  obserwuje jest snap sióstr Bukowskich - czyli przebojowych Pati i Marsi, które prowadzą naprawdę świetnego bloga. Opowiadają o codziennym życiu, sprawach je nurtujących, smiesznych histrach i innych. Uwielbiam opowieści z dzieciństwa oraz okresu dojrzewania Pati. Marsie natomiast specjalizuje się w byciu modelka, dużo cwiczy i świetnie wygląda. Siostry pokazują także jak zdrowo żyć i pięknie wyglądać w humorystyczny sposób. Nagrywają vlogi o tematyce głownie kosmetycznej oraz motywacyjnej. Prowadzą także świetną grupę na fb pt. "Kółko siostrzane motywacji" oraz grupowy snapchat o tej samej nazwie na którym Dziewczyny z całej Polski pokazują jak spędzają dni oraz opowiadają o swoich doświadczeniach w dążeniu po lepszą sylwetkę. Brawo Wy! 

Znalezione obrazy dla zapytania BUKOWSKIE

Znalezione obrazy dla zapytania BUKOWSKIE
3.Ostatnie ale jakże istotne miejsce zajmuje snapchat Deynn oraz Majewskiego
Co prawda nie prowadzą go razem ale z racji tego że spędzają razem dużo czasu dodają bardzo podobne snapy. Całkiem niedawno zaczęli prowadzić wspólną stronę na której stara Deynn dodaje stylizacje, a Majewski pokazuje metamorfozy oraz daje porady dla osób trenujących.
Tak jak pozostali nagrywają vlogi. Marite śledzę już od dawien dawna... jej przemiana daje mi ogromnego kopa! Majewski przykładny narzeczony, daje wiele dobrych rad dotyczących życia codziennego, treningu i diety... a do tego  tego super ciacho.
 Dla mnie bomba!

Znalezione obrazy dla zapytania deynn majewski

Znalezione obrazy dla zapytania deynn i majewski

STRONA INTERNETOWA/ BLOG : deynn-majewski.pl


You May Also Like

1 komentarzy

  1. Deynn i Majewski najlepsi :) Fajny pomysł na bloga, powodzenia !
    Zapraszam do mnie, zaobserwuj jeśli Ci się spodoba :) Ja obserwuję:)
    fashionndia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję że jesteś!